OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

X Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

test

21 070W dniu 7 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce odbył się X Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

W Turnieju udział wzięło 6 zespołów klasowych. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom gry, wyróżniali się walecznością i skutecznymi akcjami. Sportowej zabawie towarzyszyła świąteczna atmosfera. Walka o każdą bramkę i chęć zwycięstwa w turnieju były bogatym doświadczeniem dla wszystkich zawodników.

Najlepszy zespół z klasy III(4) technikum żywienia otrzymał puchar z rąk pani Dyrektor. Kolejne zespoły otrzymały świąteczne słodkości.
II miejsce– zawodnicy z klasy III TR(5)
III miejsce - zawodnicy z klasy IV TŻ
IV miejsce – zawodnicy z klasy IV TR
V miejsce - zawodnicy z klasy II TR+II TŻ
VI miejsce - zawodnicy z klasy I TR+ITŻ

W tym samym dniu jednocześnie odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Milena Tołwińska, II miejsce zajęła Patrycja Rogozińska, III miejsce wywalczyła Małgorzata Złotkowska.
W kategorii chłopców mistrzem został Dominik Sienicki, II miejsce zajął Paweł Jaźwiński, na III miejscu uplasował się Kacper Puchalski.
Zwycięzcy otrzymali medale.
Po raz pierwszy odbyły się mistrzostwa szkoły w warcaby oraz szachy.
W kategorii warcaby dziewcząt: I miejsce - Elżbieta Łochnicka, II miejsce - Patrycja Rogozińska, III miejsce – Natalia Kosk
W kategorii warcaby chłopców; I miejsce –Norbert Malewski, II miejsce - Patryk Zawistowski, III miejsce – Mateusz Popławski
W kategorii szachy: I miejsce – Kamil Tymiński, II-III miejsce –Patryk Zawistowski., Łukasz Prokop
W trakcie trwania rozgrywek „Mikołaj” oraz Śnieżynki obdarowywali wszystkich cukierkami .
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę , gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.