Byliśmy na festynie w Boćkach...

0532 czerwca 2013r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami, w odpowiedzi na zaproszenie dyrektora Zespołu Szkół w Boćkach p. Kazimierza Pietraszko, wzięli udział w "Festynie rodzinnym". Udaliśmy się tam z wystawą fotograficzną, obrazującą ciekawe wydarzenia z życia naszej szkoły. Do obejrzenia wystawy zachęcały smakowite zapachy unoszące się z naszego stoiska promocyjnego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się "kolorowe" naleśniki przygotowane przez uczniów klasy I technikum żywienia - Annę Marczuk i Jerzego Mazura.

Nie mniejszą ciekawość budziły umiejętności naszych uczniów - Honoraty Pietraszko i Karola Karolczaka z klasy III TŻ - przy przygotowaniu i serwowaniu zimnych koktajli. Wielu gości próbowało własnych sił w tej dziedzinie i degustowało dopiero po ich samodzielnym sporządzeniu, pod bacznym okiem Doroty Bobel, uczennicy klasy III technikum żywienia.

W wesoły nastrój gości i gospodarzy, mimo chmur na niebie, wprowadziło pięć rozśpiewanych dziewcząt z naszego zespołu wokalnego, które wystąpiły na scenie.

Podczas festynu mieliśmy okazję zaprezentować się w znakomitym towarzystwie szkół ponadgimnazjalnych z Bielska Podlaskiego i Brańska, za co gospodarzom dziękujemy.

Elżbieta Owerczuk