OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA TEKST PIOSENKI PROMUJĄCEJ ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO im. KRZYSZTOFA KLUKA w RUDCE

25OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA TEKST PIOSENKI PROMUJĄCEJ ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO
im. KRZYSZTOFA KLUKA w RUDCE

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce ogłasza konkurs na tekst piosenki promującej szkołę oraz profile kształcenia w niej.

Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda rzeczowa.

Zgłaszać można się do 15 stycznia 2016 roku.

Prace konkursowe oceniać będzie powołana przez Dyrektora szkoły Komisja.

Celem konkursu jest przygotowanie tekstu piosenki, promującej Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce oraz profile kształcenia w szkole.

Teksty piosenek muszą być stworzone na potrzeby konkursu. Nie mogą być uprzednio publicznie wykonywane ani też zgłoszone lub prezentowane w żadnym innym konkursie.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie naszej szkoły.

Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu więcej niż jeden pomysł - w takim przypadku każdy tekst piosenki powinien być dostarczony jako osobny projekt.