MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Rocznica Kanonizacji Świętego Jana Pawła II

test

91Jan Paweł II był wielkim człowiekiem. Całe życie poświęcił Bogu i czynieniu dobra. Starał się od siebie wymagać jak najwięcej, czego również żądał od nas. Nauczał nas, że człowiek bez wymagań nigdy nie będzie miał kręgosłupa moralnego i żebyśmy pamiętali, że życie jest tylko jedno, i składa się nie tylko z przyjemności, ale i z obowiązków oraz wymagań i tymi wartościami powinniśmy w życiu się kierować, nie zapominając przy tym, że dobra relacja z innymi oraz okazywanie miłości najbliższym przyczyniają się do tego, że wszystko wokół nas staje się prostsze, że: ,, żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy ''.
26 kwietnia 2016 roku obchodziliśmy w szkole II rocznicę kanonizacji Świętego Jana Pawła II. Montaż poetycko-muzyczny pt. „ Wymagajcie od siebie..." poświęcony pamięci naszego Wielkiego Polaka przygotowała młodzież z klasy I TA/TR oraz I TŻ i zespół wokalny „ Septyma".
Dzięki uprzejmości księdza proboszcza Andrzeja Kiersnowskiego oraz księdza wikariusza Roberta Figury mogli go obejrzeć 27 kwietnia 2016 mieszkańcy Rudki w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15