MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień Kultury Europejskiej

test

114Dnia 9 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kultury Europejskiej. W tym roku był on poświęcony Hiszpanii, a w szczególności Walencji. Nie był to wybór przypadkowy, gdyż już w październiku uczniowie naszej szkoły wyjadą tam na staż zawodowy. Na przygotowanych na tę okazję gazetkach ściennych i prezentacjach multimedialnych uczniowie mogli poznać bliżej kulturę, zwyczaje i tradycje Hiszpanii oraz najciekawsze miejsca i zabytki Walencji, które już niedługo zobaczą na własne oczy. Uczniowie pod opieką Pani Joanny Nietupskiej przygotowali tradycyjną potrawę hiszpańską, wywodzącą się z regionu Walencji - paella Vallenciana.
Mamy nadzieję, że ten dzień przybliżył choć trochę Hiszpanię i jej bogatą kulturę październikowa wyprawa do Walencji nie będzie wyprawą w nieznane.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15