MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Poznajemy uroki gór

test

18W dniach 19-23 września 2016 r. siedemnastu uczniów z naszej szkoły wyjechało na wycieczkę w góry. Była to forma nagrody za wysokie wyniki nauczania oraz aktywną pracę na rzecz szkoły.
Zostaliśmy zakwaterowani w internacie ZS CKR w Hańczowej. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i gościnę. W drodze do Hańczowej zatrzymaliśmy się w Jeruzalu oraz Sandomierzu. Pierwszego dnia odbyliśmy spacer po uzdrowisku Krynica Zdrój. Następnie weszliśmy na Górę Parkową, by podziwiać przepiękne górskie krajobrazy. Odwiedziliśmy także Muzeum Nikifora oraz pijalnię wód. Tak nas urzekły góry, że po południu postanowiliśmy wjechać kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką. Z tego miejsca rozciąga się rozległy widok na zachodnią część Beskidu Niskiego. Z Jaworzyny Krynickiej zeszliśmy czerwonym szlakiem do środkowej części doliny. Kolejnego dnia udaliśmy się nad Zalew Soliński. Największą atrakcją był spacer promenadą łączącą brzegi ogromnego akwenu oraz zwiedzanie wnętrza elektrowni wodnej. Kolejny dzień też dostarczył wiele emocji. Zwiedziliśmy zamek w Niedzicy oraz w Czorsztynie, odbyliśmy rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Na koniec udaliśmy się na pieszą wycieczkę do wąwozu Homole. Wieczorem wraz z młodzieżą mieszkającą w internacie ZSCKR w Hańczowej udaliśmy się na spotkanie z Proboszczem parafii prawosławnej pw. Opieki Matki Boskiej w Hańczowej ks. Władysławem Kaniukiem.
Wycieczka podobała się wszystkim jej uczestnikom.. Pogoda i dobre nastroje dopisywały każdego dnia. Wynieśliśmy z niej wiele wrażeń i wspomnień, poznaliśmy uroki gór, za co jesteśmy wdzięczni Dyrekcji szkoły.             

Uczestnicy wycieczki

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15