Młody Agro -Przedsiębiorca”

61Konkurs „Młody Agro -Przedsiębiorca" był skierowany do uczniów 46 szkół rolniczych w całej Polsce. Tematem konkursu było „Nowoczesne gospodarstwo rolne". Uczniowie w zespołach pięcioosobowych mieli za zadanie przygotować multimedialną prezentację na powyższy temat.

60

Każdy zespół pracował pod okiem nauczyciela-koordynatora. Projektowane gospodarstwo miało spełniać kryteria dochodowości, innowacyjności i bezpieczeństwa. Komisja konkursowa oceniała przedsiębiorcze myślenie oraz umiejętność zastosowania instrumentów wsparcia finansowego na zdynamizowanie działalności.

62
W naszej szkole zespół stworzyli uczniowie klasy trzeciej: Rafał Koc, Krzysztof Koc, Norbert Mirończuk, Patryk Szmurło i Maciek Ślósarz. Koordynatorem zespołu była Elżbieta Romanowicz nauczyciel produkcji zwierzęcej.
Dn. 19.12.2016r. miała miejsce gala rozdania nagród, nasz zespół znalazł się w piątce zespołów wyróżnionych. Uczniowie i koordynator otrzymali wartościowe nagrody a szkoła voucher o wartości tysiąc złotych na zakup sprzętu sportowego.