WYBORY MISS I MISTER INTERNATU

9828 lutego 2017 roku, w ostatni wtorek karnawału w naszym internacie odbyły się wybory MISS i MISTER INTERNATU.

Spośród wszystkich mieszkańców internatu wyłoniono wcześniej finalistów konkursu. Przy wyborze kandydatów na Miss i Mister należało kierować się następującymi kryteriami:

• kulturalne zachowanie,
  • towarzyska/i,
  • estetyczny wygląd,
  • elokwentna/y,
  • miła/y,
  • koleżeńska/i,
  • uczynna/y.

W trakcie wyborów kandydaci rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach. Jury w 5- osobowym składzie wyłoniło tegoroczną MISS i MISTERA. Korona powędrowała na głowę JUSTYNY OSINIAK z klasy I TŻ i MATEUSZA ASEŃCZUKA z klasy II TŻ. Publiczność wybrała swoich kandydatów, zostali nimi ANNA SZPAKOWSKA i PAWEŁ OLIWNIAK. Zwycięzcy konkursu otrzymali ciekawe i przydatne nagrody rzeczowe, które ufundował tajemniczy sponsor. Zwycięzcom gratulujemy. Sponsorowi nagród przesyłamy gorące podziękowania za ufundowanie wspaniałych nagród. W imieniu nagrodzonych chciałabym przekazać naszemu anonimowemu sponsorowi, że nagrody są wspaniałe i wywołały nie mały uśmiech i zaskoczenie na twarzach naszych wychowanków. DIZĘKUJEMY!!!