MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Jarmark Świętego Wojciecha w Ciechanowcu 2017

test

130W niedzielę 23 kwietnia 2017r. grupa uczniów wraz z opiekunami reprezentowała naszą szkołę na Jarmarku Świętego Wojciecha, organizowanym corocznie przez Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

 

Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli bibliotekarzy przygotowali spektakl muzyczny. Autorem scenariusza przedstawienia ,,Tych jarmarków nie ma już” jest nauczyciel historii Jarosław Bobel. Spektakl odtwarzał atmosferę przedwojennych jarmarków, które odbywały się w pobliskich miasteczkach. Widzowie mogli przenieść się w czasie nawet o sto lat. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na szkolnym stoisku można było zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, poznać kierunki kształcenia, spróbować słodkich wypieków oraz innych potraw wytwarzanych z jaj. Miło było nam gościć byłych absolwentów, rodziców naszych uczniów, znajomych i przyjaciół szkoły. Serdeczne spotkania ocieplały chłodny, deszczowy dzień. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wyjazdu do Ciechanowca.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15