MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie PODR Szepietowo

test

13723 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w Wiosennych Targach Ogrodniczych zorganizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Udaliśmy się tam ze stoiskiem prezentującym kierunki kształcenia. Dodatkową atrakcją stoiska była możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej z ważnych wydarzeń życia szkoły. Zainteresowani mogli przekonać się w jak wielu działaniach uczestniczą nasi uczniowie. Do odwiedzenia stoiska zachęcała degustacja pysznych kanapek z pastą jajeczną oraz bab drożdżowych wykonanych przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Odwiedzającym nasze stoisko uczniowie rozdawali materiały informacyjne zachęcające do odwiedzenia Rudki i podjęcia nauki w naszej szkole. Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały promocyjne.

135
Przy okazji mogliśmy podziwiać stoiska różnych wystawców. Mimo niesprzyjającej pogody było wesoło i tłocznie.

136

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15