Ogólnopolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej Szkół Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi 2017

17 2916 października 2017 roku w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie nauczyciele, pracownicy i dyrektorzy szkół, dla których organem prowadzącym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uroczyście obchodzili Dzień Edukacji Narodowej.

W uroczystości uczestniczyli - Podsekretarz Stanu w MRiRW, p. Rafał Romanowski, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej - p. Ewa Markowska – Bzducha, Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej – p. Robert Jakubik.
Podsekretarz stanu p. Rafał Romanowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej uhonorował dyrektorów i nauczycieli szkół resortowych rolniczych oraz pracowników Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wręczając odznaczenia państwowe, resortowe i nagrody finansowe. Minister Romanowski złożył gratulacje wyróżnionym, podziękował za zaangażowanie w pracę zawodową      i społeczną oraz życzył dalszych sukcesów w pracy na rzecz młodzieży i oświaty oraz pomyślności w życiu osobistym.
W gronie uhonorowanych odznaczeniami państwowymi i nagrodami resortowymi znaleźli się również nauczyciele naszej szkoły. Pani Dyrektor Halina Leszczyńska za wzorowe, sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa została odznaczona przyznanym przez Prezydenta RP Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania Medalem Komisji Edukacji Narodowej zostali odznaczeni Sławomir Radulski i Jarosław Bobel.
Za wzorową pracę na rzecz edukacji rolniczej Nagrody Ministra Rolnictwa           i Rozwoju Wsi otrzymały Elżbieta Owerczuk i Janina Komar.
Wszystkim wyróżnionym medalami i nagrodami serdecznie gratulujemy.