MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Targi edukacyjno - zawodowe 2018

test

17 8715. marca br. w Zespole Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego odbyły się targi edukacyjno - zawodowe, w których, jak co roku, nie zabrakło również naszej szkoły.

Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu „Dobry Zawód – Fajne Życie”, którego celem jest popularyzacja kształcenia zawodowego
w województwie – zarówno wśród młodzieży, jak i rodziców. Targi dały możliwość jak najlepszego wyeksponowania walorów i korzyści płynących ze świadomego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, a w konsekwencji dobrego startu na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy.
Również i tym razem, nasze szkolne stoisko odwiedziło wielu zainteresowanych gimnazjalistów, ich rodziców oraz nauczycieli. Bezpośrednia rozmowa z uczniami i nauczycielami ZSCKR w Rudce, to dobra okazja, by poznać naszą ofertę edukacyjną. Przyciągały nie tylko energetyczne barwy naszego stoiska, utrzymane w tematyce hiszpańskiej, ale też interesująco wyeksponowane kierunki kształcenia realizowane w naszej placówce. Wszyscy odwiedzający nas goście mogli skosztować przysmaków kuchni hiszpańskiej, serwowanych przez naszych uczniów, którzy odbyli zagraniczne staże w restauracjach i hotelach Walencji. Dodatkową atrakcją promującą naszą szkołę i przyciągającą uwagę wielu osób goszczących na targach, był pokaz obsługi synchronicznej, wykonany przez uczniów klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych. Trudny, a zarazem bardzo efektowny sposób obsługi gości, zaprezentowany kilkakrotnie podczas trwania imprezy, nagradzany był gromkimi brawami.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów, a przede wszystkim do wizyty w naszej szkole. Czekamy na Was!

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15