MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

2 edycja turnieju szachowego internatów i burs w Marianowie

test

18 94Dnia 5 kwietnia 2019 r. uczniowie ZSCKR w Rudce (mieszkańcy internatu) uczestniczyli w „II Edycji turnieju szachowego internatów i burs”, organizowanego przez internat przy ZSCKR w Marianowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Tymiński Kamil -I TR, Piętko Szymon – I TŻ i Kryński Albert – IV TŻ. Opiekę nad zawodnikami sprawował Leszek Sobolewski. W turnieju uczestniczyli uczniowie z 5 burs i internatów w łącznej liczbie 15. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju rozgrywanego w ciągu siedmiu rund systemem szwajcarskim czuwała Pani Magdalena Sobocińska z Akademii Szachowej Sobocińscy. Turniej przebiegał bardzo sprawnie (zawodnicy mieli zegary szachowe) i w miłej atmosferze. Po ok. 3,5 godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców drużynowych i indywidualnych Turnieju. Drużyna Internatu ZSCKR w Rudce uplasowała się na II miejscu- ustępując tylko 0,5 pkt. dla Internatu Liceum Plastycznego Supraśl. Indywidualnie nasi zawodnicy zajęli odpowiednio:
Tymiński Kamil - II miejsce, Piętko Szymon – VI miejsce i Kryński Albert- VIII miejsce. Drużyna otrzymała dyplom i piękny puchar, a uczniowie dyplomy i nagrody rzeczowe. Dziękuję uczniom za udział i gratuluję sukcesu. Mam nadzieję, że będzie to zachętą dla innych uczniów naszej szkoły do uprawiania tej dyscypliny sportu jaką jest gra w szachy.


Gratulujemy sukcesu: Leszek Sobolewski

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15