MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Warsztaty Kuchni Orientu

test

18 10610 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne skierowane do dyrektorów i nauczycieli zaprzyjaźnionych, okolicznych szkół.

 

Warsztaty prowadziła Pani Ewelina Łapińska, finalistka programu Top Chef, a tematem przewodnim była kuchnia orientalna. Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników.
W trakcie trwania warsztatów, alternatywą dla tych wszystkich, którzy wolą smakować niż gotować, był udział w pokazie nowych technologii informatycznych i multimedialnych wykorzystywanych w naszej szkole w pracy z uczniami.
Po zajęciach wszyscy mogli ocenić efekty kulinarne i spróbować przygotowanych dań kuchni orientalnej. Atmosfera spotkania była okazją do lepszego poznania się i nawiązania nowych znajomości. Kolejną atrakcją wieczoru był występ teatru Kaprys w sztuce: „O czym nie jest ten spektakl, czyli bajki zabawne”. Na koniec Pani Dyrektor Halina Leszczyńska, podziękowała przybyłym gościom oraz gronu pedagogicznemu szkoły za uczestnictwo w tak wyjątkowym i twórczym spotkaniu.
Wyraziła nadzieję, że widzimy się w tym gronie nie po raz ostatni ...

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15