MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

SPOTKANIA WARSZTATOWE 2019

test

18 105Niebawem rozpocznie się okres rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Przed podjęciem tak ważnej decyzji nie tylko warto, ale nawet trzeba poznać lokalny rynek edukacyjny i jego ofertę.

Wychodząc temu naprzeciw, zaprosiliśmy do siebie rodziców i uczniów klas III. Gimnazjów i klas VIII. Szkół Podstawowych, aby przedstawić ofertę kształcenia naszej szkoły oraz zaprezentować jej nowoczesną bazę dydaktyczną i kształcenia praktycznego, umożliwiającą wszechstronny rozwój naszych wychowanków.
W dniu 12 maja 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce po raz pierwszy zorganizowaliśmy spotkania warsztatowe. Szkołę naszą odwiedzili licznie przyszli absolwenci placówek gimnazjalnych i szkół podstawowych , a także ich rodzice.
Dzięki współpracy kierownictwa, nauczycieli, pracowników i uczniów szkoła nasza rzetelnie zaprezentowała swoje atuty. Niedzielne spotkania warsztatowe były okazją do poznania nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów i doświadczenia przez odwiedzających panującego w szkole klimatu życzliwości i otwartości.
Wierzymy, że sprostaliśmy oczekiwaniom przybyłych do nas tego dnia gości i z wieloma z nich spotkamy się ponownie... w nowym roku szkolnym.
Do zobaczenia we wrześniu.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15