MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

JUŻ ABSOLWENCI… - ostatni dzień w szkole

test

20 031„Zawsze idź przez życie tak, jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie”.
Vernon Howard

 30 kwietnia 2021r. zakończył się bardzo ważny etap w życiu młodych ludzi. To ostatni dzień zajęć dla uczniów kończących technikum. Zgodnie ze szkolną tradycją, tego dnia absolwenci uroczyście – na tyle, na ile to było możliwe, odbierali świadectwa szkolne. Odbyło się to, niestety, inaczej niż w latach minionych - zabrakło części artystycznej, pamiątkowych zdjęć oraz różnych elementów tego wyjątkowego wydarzenia, które zawsze zawierały przekaz płynących z serca gratulacji, podziękowań i serdecznych życzeń.
Nie zrezygnowano jednak z uroczystej oprawy tego wydarzenia. Absolwenci indywidualnie odbierali świadectwa, według harmonogramu ustalonego przez Dyrektora Szkoły. Wyróżnieni uczniowie za swoje osiągnięcia otrzymali podziękowania, nagrody, dyplomy i statuetki. Były kwiaty, podziękowania i chwile wzruszenia, zarówno u wychowawców, jak i u absolwentów. Pani Dyrektor wręczyła Honorową Nagrodę Dyrektora Szkoły uczniowi, który szczególnie wyróżnił się swoją aktywnością w ciągu czterech lat nauki i cechował się wzorową postawą, godną ucznia ZSCKR im. K. Kluka w Rudce.
W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego tegoroczni maturzyści mogli obejrzeć przygotowaną prezentację, która była retrospekcją ich aktywności w różnych dziedzinach szkolnego życia w latach nauki 2017-2021.
Tegorocznym absolwentom ZSCKR w Rudce życzymy optymizmu, wiary we własne siły oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy nadzieję, że w następnych latach będą niejednokrotnie z sentymentem odwiedzać swoją szkołę. Będą tu zawsze mile widziani.

galeriafoto

 

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15