MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

VIII Spartakiada halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

test

20 044VIII Spartakiada- 2 czerwca 2021r., podobnie jak i w latach poprzednich, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 6 szkół. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy: A i B. Mecze w każdej z grup rozgrywane były „każdy z każdym”. Miejsce w grupie decydowało o dalszej walce o wygraną. Zawody odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.

Po zakończonych rozgrywkach uczniowie szkół podstawowych mogli uzupełnić zasoby energii - panie z kuchni przygotowały im w tym celu pyszne zapiekanki.
Miła atmosfera, życzliwość i gra fair play to cechy, które dominowały na naszej imprezie. Dyrektor ZSCKR w Rudce pani Halina Leszczyńska podsumowała turniej oraz wręczyła nagrody: puchar, medale, dyplomy i piłki nożne. Zapraszała również uczniów szkół podstawowych, aby od września rozpoczęli naukę w naszej szkole. Podziękowała dyrektorom i trenerom drużyn za przyjęcie zaproszenia oraz udział w turnieju.

Kolejność końcowa Spartakiady:

I miejsce – SP Ciechanowiec
II miejsce - SP Topczewo
III miejsce - SP Wyszki
IV miejsce - SP Rudka
V miejsce – SP Perlejewo
VI zespół to drużyna naszych uczniów klas. I i II , którzy wzięli udział w ramach integracji z młodszymi kolegami. Ich wyniki nie były liczone w rywalizacji.
Gratulujemy wszystkim drużynom udziału w tej sportowej imprezie , a zwycięzcom zaszczytnych miejsc na podium.

Do zobaczenia za rok !!!

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15