INTERNAT

Internat  jest integralną częścią Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce. Położenie internatu w zaciszu zabytkowego parku z dużą ilością zieleni stwarza niepowtarzalny klimat sprzyjający nauce i odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

i1 1

i1 2

i1 3

i1 4

i1 5

i1 6

i1 7

Zakwaterowanie:
Oferujemy młodzieży zakwaterowanie w segmentach mieszkalnych, w skład których wchodzą dwa pokoje, w których zamieszkać może po 2-3 osoby. Segment posiada prysznic i toaletę oraz dwie umywalki zlokalizowane w przedpokoju. Pokoje wyposażone są w tapczany, stoliki, krzesła, komody lub szafki nocne, półki na książki oraz szafy ubraniowe zamontowane w przedpokoju.
Do dyspozycji młodzieży dostępne są czajniki bezprzewodowe, lodówka oraz kuchenka mikrofalowa.

i1 8

i1 9

i1 10

i1 11

Wyżywienie:
Internat dysponuje własną kuchnią i stołówką zapewniającą całodzienne wyżywienie.
Dzienny koszt wyżywienia wychowanka internatu wynosi 9,50 zł.
Współpracujemy z Gminnymi i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, w związku z tym istnieje możliwość częściowego lub całościowego finansowania wyżywienia uczniów przez wyżej wymienione instytucje.
Internat nie pobiera opłat związanych z zakwaterowaniem uczniów.

i1 12

Mieszkańcy internatu mogą korzystać z miejsc do cichej nauki, komputerów ze stałym łączem do internetu oraz podręcznej biblioteczki zaopatrzonej w encyklopedie, słowniki i książki o tematyce branżowej.
Do dyspozycji mieszkańców internatu są cztery świetlice, dwie ze sprzętem RTV i wygodnymi kanapami, jedną z ekranem i rzutnikiem multimedialnym oraz jedną ze sprzętem muzycznym, gdzie odbywają się zajęcia z aerobiku i młodzież organizuje dyskoteki.

i1 14

i1 15

Aktywnemu odpoczynkowi o każdej porze roku sprzyja fakt, że internat jest bezpośrednio połączony z halą sportową, gdzie młodzież może korzystać z różnorodnych zajęć sportowych i rekreacyjnych w godzinach popołudniowych i wieczornych.

i1 16