MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

STOP HEJT

test

NAUKA ZDALNA NA CHWILĘ, REALNE ŻYCIE ZAWSZE!

test

- Szkolny Tydzień Profilaktyki i Zdrowej Żywności

22 III - 26 III 2021 r.

Przez wszystkie miesiące każdego roku szkolnego poruszamy z Wami bardzo istotne tematy dotyczące bezpiecznego i zdrowego stylu życia. Marzec jest miesiącem szczególnym, bo wtedy jeden wybrany tydzień poświęcony jest Szkolnym Dniom Profilaktyki i Zdrowej Żywności. W tym roku - roku szczególnym, w dniach od 22.03. do 26.03. nasza uwaga będzie skupiona na działaniach zmierzających do utrzymania przez Was dobrostanu psychicznego i fizycznego. Mamy nadzieję, że Wasza aktywność własna podczas realizacji zadań pozwoli osiągnąć cele. Życzymy Wam energii i entuzjazmu, wygranych konkursów, wytrwałości i wiary w siłę pozytywnego myślenia, że za rok, Szkolne Dni Profilaktyki i Zdrowej Żywności, nie będą przebiegały on-line.
Śledźcie uważnie stronę. Po realizacji każdego zadania pojawią się nowe materiały. Dzisiaj zaczynamy od prezentacji wykonanych przez uczniów klas II oraz prezentacji pomocniczej do zadania konkursowego pn. „Bomba witaminowa”.

Czytaj więcej...

„SZKOŁA PAMIĘTA” 2020

test

szkolapamietagrafikaZbliża się bardzo ważny w polskiej tradycji okres świąt zadusznych. Odwiedzamy w tym czasie groby naszych bliskich, pamiętamy o nich w modlitwach.

Czytaj więcej...

Nakręcamy się na pomaganie

test

20 010W ubiegłym roku szkolnym rozpoczęliśmy akcję zbierania nakrętek "Nakręć się na pomaganie". Udało nam się zapełnić kilka worków.

Czytaj więcej...

SadziMY

test

20 00518 września 2020 Samorząd Uczniowski ZSCKR im. K. Kluka w Rudce włączył się w ogólnopolską akcję sadziMY las z Prezydentem.

Czytaj więcej...

„Razem na Święta”

test

19 071„Razem na Święta” to akcja ogłoszona przez Ministra Edukacji Narodowej. Celem tego przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

Czytaj więcej...

Podziel się sobą z innymi…….

test

19 076Takie motto przyświecało wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas ZSCKR im. K. Kluka w Rudce, którzy podjęli inicjatywę zbiórki słodyczy wśród społeczności szkoły.

Czytaj więcej...

Tydzień Dobrego Chleba i Zdrowego Stylu Życia w ZSCKR w Rudce 2019

test

19 060Jak co roku włączyliśmy się w kampanię promującą spożywanie chleba na zakwasie oraz prowadzenie zdrowego stylu życia. W związku z tym na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy wiele działań, aby przekonać wszystkich o wartości tego, coraz bardziej popularnego pieczywa.

Czytaj więcej...

PROJEKT „LEKCJE Z ZUS”

test

logo lekcje z zusW listopadzie w naszej szkole realizujemy projekt „ Lekcje z ZUS”, który jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Z wizytą w Danii

test

19 044W dniach 10-14. listopada 2019r. dwóch nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w wyjeździe do Danii w ramach projektu realizowanego przez Euroschool-Perfect w Białymstoku pn. „Międzynarodowe doświadczenia podlaskich instruktorów i nauczycieli praktycznej nauki zawodu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15